Lihula Maaparandus AS lumerajavõistlus
J18
nr NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
1 Keven Serbin 02:42,63 02:37,03 02:39,03 1 10


02:42,63 02:37,03 02:39,03 05:16,06
2 Jonar Ilves 02:38,59 02:41,06 02:38,72 2 8
00:05,00
02:38,59 02:46,06 02:38,72 05:17,31
4 Egert Jakobi 02:53,47 02:55,56 02:45,55 3 6


02:53,47 02:55,56 02:45,55 05:39,02
3 Jako Allika 03:41,15 02:52,60 03:20,18 4 4


03:41,15 02:52,60 03:20,18 06:12,78














2WD – E
NR. NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
6 Rutmar Raidma 02:28,43 02:26,22 02:19,44 1 10

00:05,00 02:28,43 02:26,22 02:24,44 04:50,66
5 Ivo Kivinuk 03:00,91 02:30,50 02:34,35 2 8 00:05,00

03:05,91 02:35,50 02:34,35 05:09,85
7 Janno Otisalu 02:54,63 02:56,38 02:52,47 3 6


02:54,63 02:56,38 02:52,47 05:47,10














2WD – T
NR. NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
14 Marko Kukuškin 02:28,28 02:27,27 02:53,63 1 10


02:28,28 02:27,27 02:53,63 04:55,55
15 Sander Ilves 02:46,94 02:28,16 02:31,94 2 8


02:46,94 02:28,16 02:31,94 05:00,10
11 Reigo Kleemann 02:40,09 02:33,28 02:29,22 3 6


02:40,09 02:33,28 02:29,22 05:02,50














4WD
NR. NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
17 Kaido Saul 02:26,06 02:22,38 02:44,41 1 10


02:26,06 02:22,38 02:44,41 04:48,44
18 Rene Puda 02:23,84 02:26,75 02:25,27 2 8


02:23,84 02:26,75 02:25,27 04:49,11














NAISED
NR. NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
20 Herdis Jakobi 03:23,19 03:25,34 03:29,50 1 10


03:23,19 03:25,34 03:29,50 06:48,53
19 Helena Ungert 04:21,63 04:24,57 03:30,37 2 8


04:21,63 04:24,57 03:30,37 07:52,00














Veteranid
NR. NIMI I Stopper II Stopper III Stopper koht punktid I karistus II karistus III karistus I Tulemus II Tulemus III Tulemus KOKKU
21 Väino Tõkke 03:20,34 03:27,34 03:30,53 1 10


03:20,34 03:27,34 03:30,53 06:47,68