Quickrent & Transfer OÜ lumerajavõistlused 

 








J 18
Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1 Jonar Ilves 5 03:28,66 00:05,00 03:20,06
03:33,66 03:20,06 03:20,06
2 Keven Serbin 7 03:24,28 00:05,00 03:18,82 00:05,00 03:29,28 03:23,82 03:23,82
3 Kristjan Tahvinov 8 03:41,07 00:05,00 03:39,50
03:46,07 03:39,50 03:39,50
4 Jako Allika 1 03:55,94
03:54,25
03:55,94 03:54,25 03:54,25










2WD - E

Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1 Ivo Kivinukk 2 03:15,46
03:11,87
03:15,46 03:11,87 03:11,87
2 Asko Meos 23 03:41,75
03:42,47
03:41,75 03:42,47 03:41,75
3 Theodor Tombach 24 05:47,53
03:51,91
05:47,53 03:51,91 03:51,91
4 Rutmar Raidma 6 05:02,94
04:23,28
05:02,94 04:23,28 04:23,28
5 Peep Laar 25 04:29,09
x
04:29,09 00:00,00 04:29,09










2WD - T

Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1 Stern Ilves 4 03:55,69 00:05,00 03:14,37
04:00,69 03:14,37 03:14,37
2 Kristjan Ojaste 19 12:47,82
03:14,63
12:47,82 03:14,63 03:14,63
3 Marko Kukuškin 15 03:14,65
03:20,02
03:14,65 03:20,02 03:14,65
4 Risto Jaanoja 26 03:24,91
04:08,03 00:05,00 03:24,91 04:13,03 03:24,9
5 Martin Saar 22 x
03:38,75
00:00,00 03:38,75 03:38,75
6 Tajo Truuver 18 03:57,17
03:39,00
03:57,17 03:39,00 03:39,00
7 Armin Ligmets 20 03:44,84
03:50,81
03:44,84 03:50,81 03:44,84
8 Kain Kivissaar 17 04:03,03
04:05,84
04:03,03 04:05,84 04:03,03
9 Martti Ungert 12 04:14,66
04:07,60
04:14,66 04:07,60 04:07,60
10 Vaiko Truuver 16 x
04:12,57 00:05,00 00:00,00 04:17,57 04:17,6
11 Martin Mitt 10 04:21,28
04:26,37
04:21,28 04:26,37 04:21,28










4WD

Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1 Kaido Saul 3 03:26,81
03:18,78
03:26,81 03:18,78 03:18,78
2 Rene Puda 14 03:19,22
03:21,40
03:19,22 03:21,40 03:19,22










VETERANID

Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1. Väino Tõkke 9 04:30,9
04:37,94
04:30,90 04:37,94 04:30,9
2. Arvo Peek 11 05:38,44
04:52,22
05:38,44 04:52,22 04:52,22










NAISED

Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1. Sirje Sarv 21 x
04:06,59 00:05,00 00:00,00 04:11,59 04:11,6
2. Helena Ungert 13 05:16,34
05:25,71
05:16,34 05:25,71 05:16,34




















ÜLDINE
Jrk. Nimi NR. I Katse Kar II Katse Kar Tulemus II Tulemus Parim
1 Ivo Kivinukk 2 03:15,46
03:11,87
03:15,46 03:11,87 03:11,87
2 Stern Ilves 4 03:55,69 00:05,00 03:14,37
04:00,69 03:14,37 03:14,37
3 Kristjan Ojaste 19 12:47,82
03:14,63
12:47,82 03:14,63 03:14,63
4 Marko Kukuškin 15 03:14,65
03:20,02
03:14,65 03:20,02 03:14,65
5 Kaido Saul 3 03:26,81
03:18,78
03:26,81 03:18,78 03:18,78
6 Rene Puda 14 03:19,22
03:21,40
03:19,22 03:21,40 03:19,22
7 Jonar Ilves 5 03:28,66 00:05,00 03:20,06
03:33,66 03:20,06 03:20,06
8 Keven Serbin 7 03:24,28 00:05,00 03:18,82 00:05,00 03:29,28 03:23,82 03:23,82
9 Risto Jaanoja 26 03:24,91
04:08,03 00:05,00 03:24,91 04:13,03 03:24,9
10 Martin Saar 22 x
03:38,75
00:00,00 03:38,75 03:38,75
11 Tajo Truuver 18 03:57,17
03:39,00
03:57,17 03:39,00 03:39,00
12 Kristjan Tahvinov 8 03:41,07 00:05,00 03:39,50
03:46,07 03:39,50 03:39,50
13 Asko Meos 23 03:41,75
03:42,47
03:41,75 03:42,47 03:41,75
14 Armin Ligmets 20 03:44,84
03:50,81
03:44,84 03:50,81 03:44,84
15 Theodor Tombach 24 05:47,53
03:51,91
05:47,53 03:51,91 03:51,91
16 Jako Allika 1 03:55,94
03:54,25
03:55,94 03:54,25 03:54,25
17 Kain Kivissaar 17 04:03,03
04:05,84
04:03,03 04:05,84 04:03,03
18 Martti Ungert 12 04:14,66
04:07,60
04:14,66 04:07,60 04:07,60
19 Sirje Sarv 21 x
04:06,59 00:05,00 00:00,00 04:11,59 04:11,6
20 Vaiko Truuver 16 x
04:12,57 00:05,00 00:00,00 04:17,57 04:17,6
21 Martin Mitt 10 04:21,28
04:26,37
04:21,28 04:26,37 04:21,28
22 Rutmar Raidma 6 05:02,94
04:23,28
05:02,94 04:23,28 04:23,28
23 Peep Laar 25 04:29,09
x
04:29,09 00:00,00 04:29,09
24 Väino Tõkke 9 04:30,9
04:37,94
04:30,90 04:37,94 04:30,9
25 Arvo Peek 11 05:38,44
04:52,22
05:38,44 04:52,22 04:52,22
26 Helena Ungert 13 05:16,34
05:25,71
05:16,34 05:25,71 05:16,34